Поиск
Погода в Харькове
Главная » 2015 » Февраль » 15 » Профінформаційний масовий захід для учнівської молоді в приміщенні Нововодолазького районного центру зайнятості
00:33
Профінформаційний масовий захід для учнівської молоді в приміщенні Нововодолазького районного центру зайнятості

4 лютого 2015 року в приміщенні Нововодолазького районного центру зайнятості був проведений профінформаційний масовий захід для учнівської молоді «Професія твоєї мрії». У заході взяли 340 учнів району, представники Липкуватівського аграрного коледжу, Рокитненського професійного аграрного ліцею та 15 представників навчальних закладів м. Харкова. 

Наш університет був представлений делегацією, на чолі якої був директор Центру довузівської підготовки Горбаньов Анатолій Петрович.

  

Професія твоєї мрії

Здійснювати профорієнтацію потенційних абітурієнтів Водолажчини йому допомагав загін членів земляцтва студентів Нововодолазького району ХНТУСГ у складі: заступник голови земляцтва студент 35-ТЗ групи ННІ ПХВ Розторгуєв Дмитро Сергійович, секретар земляцтва, студентка 22-МН групи ННІ БМ Цимбаліст Аліна Вікторівна, студентка 14-ОА групи ННІ БМ Пензева Юлія Миколаївна.

Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії

Наші студенти добре підготувалися до заходу, мали необхідні агітаційні матеріали як про університет в цілому, так і про окремі ННІ. Потенційних абітурієнтів Водолажчини зацікавила інформація про ХНТУСГ, здобутки університету, перспективи його розвитку. Вони цікавилися інформацією щодо необхідних документів для вступу до нашого навчального закладу, напрямами підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів. Особливий інтерес викликали умови проживання в наших гуртожитках, робота земляцтва, можливість і специфіка навчання в англомовних групах.

На численні питання як дітей так і їх батьків довелося відповідати Анатолію Петровичу. Багато з них записували адресу порталу ХНТУСГ, сайтів ННІ, які їх зацікавили, щоб дома детальніше переглянути інформацію про ХНТУСГ імені Петра Василенка.

Наш стенд був одним із кращих по насиченості матеріалами, а плакат з фотозвітом про роботу земляцтва студентів Нововодолазького району настільки сподобався організатором заходу, що навіть прийшлось його їм подарувати. На подальше, можливо, треба брати на такі заходи, хоча б ноутбук для відповідного мультимедійного супроводження, що б зробити презентацію університету ще більш цікавою.

Захід відвідав заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації О.Б. Кузьоменський та представники відділу освіти районної державної адміністрації.

Професія твоєї мрії

Отже, сподіваємося, що робота нашої делегації не пройшла даремно, і ми знову, як і в попередні роки, побачимо серед студентів Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка представників Нововодолазького району.

Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
Професія твоєї мрії
 
Просмотров: 470 | Добавил: Admin
Архив новостей