Поиск
Погода в Харькове
Главная » 2017 » Май » 15 » Вітаємо з перемогою!
09:27
Вітаємо з перемогою!

24-27 квітня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з олімпіади з напряму та спеціальності "Інформатика", в якій взяла участь команда ХНТУСГ ім. П.Василенка. Команда складалась з 3 учасників:
Цимбаліст Аліни – студентки 4 курсу ННІ БМ;
Литовченка Андрія – студента 1 курсу ННІ МСМ;
Сичова Олександра – студента 2 курсу ННІ ЕКТ.

За результатами Олімпіади наші учасники заслужено вибороли ІІІ місце у командному заліку серед непрофільних ВНЗ. Це – гучна перемога, адже всього в Олімпіаді приймало участь 65 учасників із 20 ВНЗ 12 областей України.

Дякуємо нашим переможцям за гідне представлення університету!
Вітаємо та бажаємо вдосконалення і нових перемог у наступних олімпійських перегонах!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки та спеціальності “Інформатика” вже протягом останніх 12 років проводиться в НТУ “ХПІ” на базі кафедри системного аналізу і інформаційно-аналітичних технологій .

Для участі в олімпіаді запрошувались студенти, які в своїх ВНЗ посіли І-ІІІ місця у І етапі Олімпіади. Традиційно до участі в Олімпіаді допускаються й студенти інших напрямів.

Олімпіада складалась з двох турів: теоретичного (без використання комп’ютерів з фундаментальних дисциплін: дискретна математика, теорія алгоритмів та методи обчислень, теорія інформації та кодування та ін.) і практичного (орієнтований на розробку та налаштування програм на комп’ютерах).

Конкурсні задачі передбачали розробку програм, орієнтованих на галузі: теорія ймовірностей, дискретна математика, методи оптимізації, криптологія та ін. Можливі мови програмування – С/С++, С#, Pascal/Object Pascal, середовища розробки програм – Microsoft Visual Studio, Free Pascal. Під час проведення І та ІІ турів використання власних зовнішніх носіїв даних, калькуляторів, мобільних телефонів та допоміжної літератури заборонялось.

Об'єктивність оцінювання робіт учасників забезпечували такі фактори та заходи: шифрування робіт без вказівки прізвищ авторів, наявність у журі викладачів з різних ВНЗ України, перевірка кожної роботи групою викладачів, залучення викладачів-фахівців у галузі ІТ.

Просмотров: 377 | Добавил: Admin
Архив новостей